GEFCO, Çayırova'da motosikletlere özel depo açtı

GEFCO Türkiye yeni deposunda, sanayi üreticileri ile beraber 2 tekerlekli araçlara yönelik hizmet sunuyor

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - GEFCO Türkiye 10 bin metrekare alan üzerine kurulan Çayırova deposunu açtı. 

2012 senesinde Tuzla Lojistik Merkezi’nde müşterilerine depolama ve gümrüklü depo alanı hizmeti vermeye başlayan GEFCO Türkiye, yüksek büyüme hızıyla orantılı olarak gelen talep doğrultusunda Çayırova-Kocaeli’nde yer alan yeni depo yatırımını tamamlayarak hizmete sundu.

Yeni depo 2 tekerlekli araçlara hizmet sunacak

GEFCO Türkiye, yeni deposunda sanayi üreticileri ile beraber 2 tekerlekli araçlara yönelik hizmet sunuyor. Müşterilerinin büyümelerine ve yeni gereksinimlerine uygun olarak yatırımlarını geliştiren GEFCO Türkiye’nin Çayırova’daki yeni depo alanının 5.000m2’si serbest depo olarak planlandı ve nisan ayının ortasında faaliyete başladı. Gümrüklü alan olarak kullanılması planlanan 5.000m2’lik alan ise, Derince Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı olacak ve mayıs ayı ortasına kadar faaliyete geçecek.

Özkök: Önceliğimiz müşteri için değer yaratmak 

GEFCO Türkiye Genel Müdürü ve Orta Doğu Bölge Müdürü Sn. Fulvio Villa, GEFCO’nun Türkiye’deki organik büyümesini devam ettireceğini belirterek yeni depo yatırımı ile de şirketin global vizyonuna uygun olarak ilerlendiğini kaydetti. GEFCO Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Zafer Özkök ise GEFCO’nun en önemli önceliğinin müşterileri için değer yaratmak olduğunu belirtti. Müşterilerine karayolu, havayolu, denizyolu gibi nakliye hizmetlerinin yanı sıra, depolama ve gümrük müşavirliği danışmanlığı da sunduklarını belirten Özkök sundukları bu hizmetler sayesinde şirketin temel ticari faaliyetlerine odaklanmasını sağladıklarını belirtti.

Etiketler