Gratis'e ALFA Awards ödülü

Gratis, müşteri deneyimlerini en iyi yöneten markaların ödüllendirildiği ALFA Awards'da "Customer Brand" seçilerek ödül aldı.

Haber Merkezi
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Türkiye çapında 81 ilde 700'ü aşkın mağazasıyla hizmet veren Gratis, bu yıl 8'inci kez düzenlenen ALFA Awards ödül töreninde müşteri deneyimi yönetimindeki başarısıyla sürdürülebilir bir ilişki kuran markaların ödüllendirildiği törende, halk jürisinin oylarıyla "Customer Brand" seçilerek "Kişisel Bakım/Kozmetik Mağazası" kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Akadametre tarafından farklı sektörden markaların 64 farklı kategoride kapsamlı bir metodolojiyle değerlendirildiği ALFA Awards'ın sonuçları, Türkiye genelinde 1200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen anketler neticesinde belirlendi.

Tüketici kitlesinin vermiş olduğu yanıtlar baz alınarak hazırlanan anket sonucunda belirlenen markaların ödüllendirildiği tören kapsamında Gratis, "Kişisel Bakım Sektörü" kategorisinde 1'inci seçildi.

Tüketicisinin yanında olarak müşteri deneyimini daima yükseltmeyi hedefleyen Gratis, 14 yıldır mağazaları, online satış platformu ve Beauty güzellik merkezleriyle tüketicilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.