İnci Akademi 1 yılda 670 saatlik eğitim verdi

İnci Akademi bir yılda 1145 kişiye, 61 konu başlığında, 68 eğitim verdi. Hem holding çalışanlarına hem de dışarıdan katılımcılara verilen eğitim toplam 670 saatte tamamlandı

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - İNCİVAK çatısı altında kurulan İnci Akademi’nin son bir yıllık çalışması değerlendirildi. Kurum, 1145 kişiye, 61 farklı konu başlığında, 68 eğitim verdi. İnci Akademi, liderlik akademisi başta olmak üzere kişisel gelişim, liderlik, finans, teknik konular ve satış konularında hem holding bünyesindeki çalışanlara hem de dışarıdan katılımcılara toplamda 670 saatlik eğitim sağladı.

İnci Holding’in 1985 yılında hayata geçirdiği Cevdet İnci Eğitim Vakfı (İNCİVAK) çatısı altında kurulan İnci Akademi, 14 Aralık 2012 yılında kurumsal bir akademi olarak eğitim çalışmalarına başladı.

Çalışanların “yetkinliklerini” şirketin stratejik hedefleri ile uyumlu bir şekilde dizayn edecek biçimde çalışmalar yürüten İnci Akademi, 1 Eylül 2013 - 20 Haziran 2014 tarihleri arasında İnci Holding ve şirketleri bünyesinden ve dışarıdan katılımcılara 670 saatlik eğitim sağladı. 1145 kişiye ulaşan ve grup dışından yüzde 10 katılımcıya ulaşan eğitimler; kişisel gelişim, liderlik, finans, teknik konular ve satış alanında gerçekleşti. Eğitimlere Tirsan Kardan, Sun Tekstil, Bosch, AKG Gazbeton, Kansai Altan, İpek Kağıt, CMS Jant, Eldor, Güres, Data Gümrükleme ve Schneider Elektrik çalışanları da katıldı.
 
İnci Akademi’den 61 farklı konu, 68 eğitim

İnci Akademi, iş ve yaşam dengesi, inovatif satış ve pazarlama, rekabet hukuku, Excel, oyun teorisi, yönetim similasyonu, Kaizen gibi alt başlıklara yönelik eğitim programları altında 61 konu başlığıyla 68 eğitim sağladı.

"Katılımcıların yüzde 92'si eğitimlerden çok memnun"

İncivak Yönetim Kurulu Başkanı Şerife İnci Eren, İnci Akademi’nin yıllık değerlendirmesiyle ilgili açıklamasında; “İnci Akademi her yıl daha çok kişiye, çok daha fazla eğitimle ulaşıyor. Kurulduğu günden bu yana toplam 2270 kişiye ulaştık. Eğitimli ve öğrenmeye açık genç iş gücümüzün farklı konularda donanım kazanmasını sağlamaktan ötürü kıvanç duyuyoruz. Yapılan memnuniyet anketi sonuçlarında ise yüzde  92,12 ile katılımcıların eğitimlerden çok memnun kalması, bizi gelecek projelerimiz ve daha çok insana ulaşmak için motive ediyor.” dedi. 

Etiketler