10 °C

Kelebek Mobilya'dan Bolu'da yeni mağaza

Türkiye'nin köklü markası Kelebek'in, yurt genelinde gerçekleştirdiği mağazalaşma atağı sürüyor

Kelebek Mobilya'dan Bolu'da yeni mağaza

BOLU - Kelebek Mobilya'nın yeni mağazacılık konseptiyle Bolu'da faaliyete geçirdiği son showroomu törenle hizmete açıldı.

Türkiye'de modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek; bu yıl gerçekleştirdiği açılışlarla hızlı bir büyümeye imza atıyor. Geçtiğimiz Nisan ayı içinde 45 açılış gerçekleştirerek mağazalar zincirine önemli halkalar ekleyen Kelebek'in, yeni mobilya ve mutfak mağazaları birer birer hizmete açılıyor. Son olarak Bolu'da faaliyete geçen Kelebek Mobilya mağazasının açılışı; Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin İka ve Emine Davaroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Davut Doğan, Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Türkmen ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Bolulular'ın öncelikli tercihi haline geleceğiz

Kelebek'in mağazalaşma atağının devam edeceğini belirten Kebebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Davut Doğan, “Açtığımız her mağazanın, hem markamıza hem de bulunduğumuz bölgeye ve ülke ekonomisine katkı sağladığına inanıyoruz. Bölgedeki bayi ağımızla Bolulular'ın öncelikli tercihi haline gelmeyi hedefliyoruz” dedi.
 
Hedef 160 mağaza

Türk mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynayan bir kuruluş olarak, 72. mobilya mağazasının açılışını Bolu'da gerçekleştiren Kelebek; bu sayıyı yurt genelinde 100'e , 50 olan mutfak mağazası sayısını ise 60'a çıkarmayı hedefliyor.

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.