24 °C

Modelpan'ın yeni serisi sektörle buluştu

Modelpan, dekoratif sıva görünümlü yeni serisi Momentum" ile sektöre ivme kazandırmayı hedefliyor.

Modelpan'ın yeni serisi sektörle buluştu

Magnezyum oksit esaslı yapı levhası Modelpan, yeni serisi Momentum ile bir yeniliği daha sektörle buluşturuyor. Dekoratif sıva görünümlü seri, trendleri takip edenlerin ilgisini çekmek istiyor.

Momentum, kent yaşamının dinamikliği içinde kendinden sıva dokusuna sahip nitelikli yüzey yapısı ile mekanları özüne döndürerek modern bir görünümüne kavuşturuyor. Mekânlara yeni bir soluk getirecek levhalar 1250mm eninde 2500-2800mm ölçülerinde ve 8, 10, 12 mm kalınlık seçeneklerine sahip.

Firma tarafından kullanım ve montaj kolaylığı ile hem zamandan hem de maliyetten kazandırdığı ifade edilen Momentum'un, diğer Modelpan yüzey seçeneklerinde olduğu gibi A1 sınıfı yanmaz, yüzde 100 ekolojik, ısı ve ses yalıtımı ozellikli, su ve nemden etkilenmeyen, darbelere karşı dayanıklı, aynı zamanda hafiflik ve esneklik gibi pek cok ustun ozelliğiyle uzun ömürlü kullanım sağladığı belirtildi.

Profesyoneller için özel bir dekorasyon malzemesine dönüştüğü de dile getirilen yeni serinin elegan görünümü sayesinde özellikle ahşap, cam ve metal gibi unsurlar ile kusursuz bir uyum sağladığı, dış cephelerde de, dekoratif bir malzeme olmasıyla dikkat çektiği vurgulandı.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap