12 °C

OKI'den 5 renkli yazıcı

OKI, baskı, yayıncılık ve medya alanında dünyanın en büyük fuarlarından olan IPEX 2014’te ilk beş renkli A3 LED yazıcısını tanıtacak.

OKI'den 5 renkli yazıcı

İSTANBUL - Londra’da 24-29 Mart tarihleri arasında düzenlenen IPEX fuarını ziyaret eden katılımcılar, N1-B155’te bulunan OKI standında OKI’nin devrimci yeni baskı çözümleri ile tanışıp, bilgi alabilecekler. Türkiye’den ziyaretçileri karşılamak için fuarın birinci ve ikinci günlerinde OKI Türkiye temsilcileri de stand alanında bulunacaklar. OKI standının en ilgi çekici  ürünleri, 2 yeni inovasyon ödüllü ES9541 ve C931 olacak.

ES9541, beşinci renk ile baskı yapma seçeneğine sahip ilk 5 istasyonlu A3 renkli   LED   yazıcısı olma özelliğini taşıyor.Beyaz ya da parlak özellikli beşinci rengin eklenmesi ile profesyonel baskı sektöründe faaliyet gösteren kullanıcılar geniş bir yelpazede çok çeşitli baskılar alabilecekler.
Dört renkli dijital LED A3 yazıcı C931 ise yüksek baskı kalitesi ve çok çeşitli özellikte ve kalınlıkta medyalara yazdırma  yetenekleri ile müşteri talebine en uygun tasarımları yaratmak isteyen renk profesyonelleri ve baskı merkezleri ve tasarım ekipleri için ideal bir çözüm oluşturuyor.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.