10 °C

Paşabahçe, 45. mağazasını Mall of İstanbul’da açtı

Mağazalaşma atağını sürdüren Paşabahçe Mağazaları’nın 45’incisi Başakşehir’deki Mall of İstanbul’da açıldı

Paşabahçe, 45. mağazasını Mall of İstanbul’da açtı

İSTANBUL - Paşabahçe Mağazaları, 45’inci mağazasını Başakşehir’deki Mall of İstanbul’da hizmete açtı. 612 metrekarelik alana sahip olan Mall of İstanbul Paşabahçe Mağazası’nda, cam, cam dışı ve koleksiyon kategorilerinden yaklaşık 4 bin çeşit ürün yer alıyor. 

Toplam 612 metrekarelik alandaki mağazada, büyük ilgi gören Zevk-i Selim koleksiyonunun yanı sıra, İstanbul’a yönelik tasarlanan cam ve porselen ürünlerden oluşan ‘Çok’ ve ‘İstanbul’un Güzelleri’ serileri yer alıyor. Ayrıca Selçuk Demirel, Latif Demirci ve Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi Türkiye’nin ünlü sanatçılarının ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonları ile yaz renklerinden oluşan  el yapımı cam ürünler  de satışa sunuluyor. Paşabahçe’nin yeni tasarım markası Nude’un ürünleri de yine Mall of İstanbul mağazasında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

"Mağaza sayımızı arttırmaya devam edeceğiz"

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, seçkin ürünlerini daha çok noktada müşterileriyle buluşturmayı amaçladıklarını belirterek, “2014 yılında Mall of İstanbul ile birlikte toplam üç yeni mağaza açmış olduk, mağaza sayımızı arttırmaya devam edeceğiz” dedi. 

Mall of İstanbul Paşabahçe Mağazası, haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.