10 °C

Pegasus'tan 4 yeni hat

Pegasus Hava Yolları, İzmir'den Batman'a, İstanbul Sabiha Gökçen'den Sinop'a, Ankara'dan ise Tekirdağ ve Adıyaman'a uçmaya başlayacak

Pegasus'tan 4 yeni hat

Pegasus Hava Yolları, İzmir'den Batman'a, İstanbul Sabiha Gökçen'den Sinop'a, Ankara'dan ise Tekirdağ ve Adıyaman'a uçmaya başlayacak.

Şirketten yapılan açıklamada Pegasus Hava Yolları uçmaya başlayacağı 4 yeni hatla misafirlerine yenilikler sunmaya devam ettiği belirtildi.

Ağustos ayı itibariyle açılacak yeni hatlarıyla birlikte uçuş ağını yurt içinde 36, yurt dışında 72 olmak üzere 108 noktaya ulaştıran Pegasus İzmir'den Batman'a, İstanbul Sabiha Gökçen'den Sinop'a, Ankara'dan ise Tekirdağ ve Adıyaman'a uçmaya başlayacak.

Pegasus misafirleri haftada 3 gün gerçekleştirilecek uçuşlar kapsamında, Ankara'dan Adıyaman'a 59,99 lira, Ankara'dan Tekirdağ'a 69,99 lira, İstanbul Sabiha Gökçen'den Sinop'a 89,99 lira, İzmir'den Batman'a ise 109,99 liradan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet  Nane, "Pegasus Hava Yolları olarak, 2017 yılında da misafirlerimizi yeni birçok uçuş noktası ile buluşturmaya devam ediyoruz. Yeni hatlarımızla birlikte yurt içinde 36, yurt dışında 72 olmak üzere 40 ülkede toplam 108 noktaya tarifeli seferler düzenliyoruz." ifadelerini kullandı.

Nane, her geçen gün artan uçuş noktalarını ve misafir deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmalarıyla, misafirlerinin her zaman yanında olduklarını kaydetti.

Kaynak: AA

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.