18 °C

Perform'da Emre Uğurlu'ya yeni görev

Emre Uğurlu; Perform Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa Genel Müdürü olarak atandı.

Perform'da Emre Uğurlu'ya yeni görev

Perform'un Türkiye ve Doğu Avrupa Genel Müdürü olan Emre Uğurlu'ya Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinin sorumluluğu da verildi. Böylece, Uğurlu'nun sorumluluğundaki ülke sayısı 35'e yükseldi.

Dünyanın en büyük dijital spor içeriği sağlayıcılarından Perform'un Türkiye ve Doğu Avrupa Genel Müdürü Emre Uğurlu, Perform'daki kariyerinin dördüncü yılında, ikinci kez uluslararası göreve getirildi. Uğurlu, Perform Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa Genel Müdürü olarak atandı. 35 ülkede Perform'un tüm çalışmaları Emre Uğurlu'nun liderliğinde, İstanbul ofisine bağlı olarak sürdürülecek.

Profesyonel kariyerine 1999 yılında başlayan Emre Uğurlu, farklı sektörlerde edindiği pazarlama ve iş geliştirme tecrübesinin ardından 2006 yılında internet sektörüne geçti. İlk olarak sporx.com'da Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörlüğü yapan Uğurlu, ardından Yemek Sepeti'nde İş Geliştirme Müdürü olarak görev yaptı.

Emre Uğurlu, İstanbul Erkek Lisesinden mezun olduktan sonra, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü'nde, yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesinde pazarlama ve yönetim stratejileri alanında tamamladı. Üniversitelerde dijital pazarlama ve iş geliştirme konularında seminer ve dersler veren Emre Uğurlu İngilizce, Almanca ve İtalyanca biliyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap