10 °C

Samsung Galaxy S5 Avea'yla Türkiye'ye geliyor

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S5 Avea'yla Türkiye'ye geliyor

Samsung Galaxy S5 Avea'yla Türkiye'ye geliyor

İSTANBUL - Avea, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılan Samsung'un yeni ürünü Samsung Galaxy S5'i yakında teknolojiseverlerin beğenisine sunacak. 

Avea açıklamasına göre şirket, Samsung'un 24 Şubat'ta Barselona'da mobil teknoloji liderlerini bir araya getiren Mobil Dünya Kongresi'nde lansmanını gerçekleştirdiği Galaxy S5'i Avealılar'la buluşturacak. 

Yine kongrede tanıtımı yapılan Samsung'un giyilebilir teknolojiler alanındaki yeni ürünlerinden Samsung Gear 2 ve Gear 2 Neo ile ilk kavisli Super AMOLED giyilebilir cihaz olan Gear Fit de yakında şirketin müşterilerinin beğenisine sunulacak diğer ürünler olacak. Açıklamada görüşlerine yer verilen Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül, akıllı cihazlar konusunda Avea'nın sunduğu teklif ve paketlerle 10 çeyrektir akıllı telefon penetrasyonunda sektör liderliğini sürdürdüklerini belirtti. 

Tüketicilerin günlük yaşamlarını zenginleştirmenin yanı sıra kendilerine ilham verecek mobil araçlar da aradığını aktaran Yurdagül, şunları kaydetti: 

"Biz de şu anda, piyasadaki en üstün akıllı telefonlardan biri olan ve parmak izi tarayıcısı, kalp atışı ölçen sensörü, suya ve toza dayanıklı olması gibi yenilikçi ve üstün özellikleriyle sunulacak olan Samsung Galaxy S5'i daha önceki Galaxy modellerinde olduğu gibi yine avantajlı tekliflerle müşterilerimizle buluşturacak olmanın heyecanı içindeyiz. 

Avea olarak 2013'te, bir önceki yıla oranla yine pazarın kendisinden daha fazla büyüme sağladık ve yüzde 91'lik bir artışla akıllı telefon satışlarında rekor kırdık. 2013 yılı boyunca akıllı telefonun ilk adresi yine Avea oldu. 2013 yılsonu itibariyle akıllı cihaz penetrasyon oranımızı bir önceki yıla göre yüzde 11 oranında bir artışla yüzde 37'ye yükselttik ve bu alandaki sektör liderliğimizi koruyarak sürdürdük. Akıllı telefonda yakaladığımız bu başarıda; müşterilerimize dünyanın en iyi ürünlerini edinme olanağı sunduğumuz avantajlı ve cazip kampanya ve tekliflerimizin de payı var. Ayrıca, Avea'ya numarasını taşıyan yeni müşterilerimiz de cihaz kampanyalarımızdan yararlanabilecek ve cihaz taksitlerini aylık olarak faturaları üzerinden kolaylıkla ödeyebilecekler. Yine mevcut Avea aboneleri taksit imkanlarıyla ve Avea fırsatlarıyla Samsung Galaxy S5'e çok yakında sahip olabilecekler." 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.