6 °C

THY ve D&R Turkcell Platinum'da

Türk Hava Yolları ve D&R, Turkcell Platinum dünyasına katıldı.

THY ve D&R Turkcell Platinum'da

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamaya göre, sunduğu ayrıcalıkları zenginleştiren Turkcell Platinum, yeni dönemde THY ve D&R'ı da bünyesine ekledi. Buna göre, Turkcell Platinum müşterileri, THY iş birliği ile her ay bir şehre uçak bileti kazanma şansı elde ediyor. İlk şehir San Francisco olarak açıklanırken, bilet kazanabilmek için Turkcell Platinum uygulamasından çekilişe katılmak yeterli oluyor.

D&R iş birliği ile ise Platinum müşterilerine on binlerce kitap hediye ediliyor. Müşteriler, yıl sonuna kadar her pazar, Platinum uygulamasıyla alacakları şifre ile hediye kitaplarını D&R mağazalarından alabiliyor. Ayrıca, CGV Mars Cinema Group işbirliğiyle Turkcell Platinum ScreenX salonlarında oynayacak filmler için yüzlerce sinema davetiyesi de yine Turkcell Platinum müşterilerini bekliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, "Müşterilerimize bizim için her zaman öncelikli olduklarını hissettirmek istiyoruz. Turkcell Platinum olarak tam 13 yıldır onların hayatına nasıl daha fazla keyif, konfor ve hız katabileceğimizin üzerine çalışıyoruz. Onlara vale ve havalimanı transfer hizmetlerini ücretsiz sağlıyor, hediye sinema biletinden konser ve tatil ayrıcalıklarına kadar geniş bir yelpazede ayrıcalık sunuyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.