9 °C

TTNET'ten kitap hediyesi

TTNET'ten yapılan açıklamaya göre, kitap kullanıcıları, açılışa özel çok sayıda e-kitabı belirli bir süre için ücretsiz okuyacak

TTNET'ten kitap hediyesi

İSTANBUL  - Edebiyat, tarih, politika ve çocuk kategorileri başta olmak üzere binlerce kitabı arşivinde bulunduran TTNET'in e-kitap platformu TTNET Kitap,  kullanıcılarına belirli bir süre için çok sayıda kitabı hediye ediyor. 

TTNET'ten yapılan açıklamaya göre, kitap kullanıcıları, açılışa özel çok sayıda e-kitabı belirli bir süre için ücretsiz okuyacak. TTNET Kitap arşivinden seçilen e-kitaplar, doğrudan AppStore veya PlayStore üzerinden satın alınabilecek ve kullanıcıların cihazlarına indirdikleri kitaplar artık internet bağlantısı olmadan da okunabilecek. 

Edebiyat, Tarih, Politika ve Çocuk kitapları başta olmak üzere tüm kategorilerde birçok seçeneğin bulunduğu TTNET Kitap servisinden, isteyen herkes yararlanabilecek. Satın alınan e-kitaplar, tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlar gibi 5 farklı cihazdan okunabilirken, ödemeleri kredi kartı ya da TTNET faturası ile yapmak mümkün olacak. 

Kullanıcılar indirmiş oldukları e-kitapları, internete bağlı olmadan da diledikleri ortamda okuyabilecek. E-Kitap okurken ilgili sayfaya hem not alınabilecek hem de istenilen zamanda not alınan sayfaya dönülebilecek. Kullanıcılar hem web hem de iOS ve Android tabanlı mobil platformlar üzerinden kitapları inceleyebilecek ve satın alma işlemi yapabilecek. Satın alınan e-kitaplar, güvenlik sebebiyle sadece mobil platformlara ait TTNET Kitap uygulaması üzerinden okunabilecek. 

TTNET Kitap kullanıcıları yurt içi ya da yurt dışında nerede olurlarsa olsun, istedikleri e-kitapları indirebiliyor ve hemen okumaya başlayabiliyor. Kullanıcılar, istedikleri e-kitapları rafların arasında arayıp bulmak zorunda kalmadan sadece TTNET Kitap üzerinde arama yaparak satın alabiliyor. 

 TTNET Kitap uygulaması sayesinde binlerce e-kitabı telefon veya tablet üzerinde taşımak mümkün. Kullanıcılar, kitabın içinde aradıkları bir bilgiyi, sadece saniyeler içinde bulabiliyor, yazı büyüklüğü ve metin biçimini kendi tercihlerine göre ayarlayabiliyor. 

TTNET Kitap'taki içerikleri incelemek için "www.ttnetkitap.com" adresine veya TTNET Kitap mobil uygulamalarına girmek ve sonrasında TTNET Kitap'tan içerik satın almak için kullanıcı girişi yapmak gerekiyor. Playstore ve TTNET Müzik dahil, TTNET'in tüm teknoloji portallarında kullanılabilen TTNET Tek şifre ile girilebileceği gibi, portaldan yeni üyelik de yapılabiliyor.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.