12 °C

Türk Telekom'dan 15 Temmuz'a özel iletişim desteği

15 Temmuz'un yıl dönümünde sabit internet kullanıcılarına AKN'siz internet hediye eden Türk Telekom, sabaha kadar açık olacak olan 200'e yakın bayisi ile demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunulup şarj gibi ihtiyaçlarını karşılayacak.

Türk Telekom'dan 15 Temmuz'a özel iletişim desteği

Türk Telekom, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü kapsamında mobil abonelerine gün boyunca ücretsiz kullanabilecekleri şebeke içi sınırsız dakika, yurt içi her yöne geçerli 1000 dakika ve yurt içi her yöne geçerli 5000 SMS tanımladı.

Sabit internet kullanıcılarının ise 15 Temmuz'da yapacakları internet kullanımları Adil Kullanım Noktası'na (AKN) dahil edilmeyecek ve AKN'yi aşmaları sebebiyle hız düşümü yaşayan abonelerin hızları, mevcut paket hızlarına yükseltilecek.

Ayrıca, 15 - 16 Temmuz tarihlerinde büyük şehirlerdeki toplam 38 meydanda kurulan ve tüm Türkiye'yi kapsayan 4 binin üzerindeki Türk Telekom Wi-Fi noktasından iki gün boyunca internet kullanımı ücretsiz sağlanacak.

Türk Telekom bayileri sabaha kadar açık

Türkiye'nin toplam 81 ilinde demokrasi nöbeti tutulacak meydanlarda bulunan 200'e yakın Türk Telekom bayii ise 15 Temmuz gecesi sabah kadar açık olacak. Bu noktalarda vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunulup şarj gibi ihtiyaçları karşılanacak.

Türk Telekom Müzik'te ise 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne özel bir kategori hazırlandı. Türk Telekom Müzik tarafından '15 Temmuz'a özel 15 şarkı' adıyla hazırlanan liste birlik ve beraberliği vurgulayan şarkılardan oluşuyor.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.