8 °C

Zorlu Center'a 'Onur Ödülü'

Zorlu Center, ICSC tarafından düzenlenen VIVA Best-of-the-Best Awards'ta Onur Ödülü'nün sahibi oldu.

Zorlu Center'a 'Onur Ödülü'

Zorlu Center, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından düzenlenen Vision, Innovation, Value, Achievement (VIVA) Best-of-the-Best Awards'ta Onur Ödülü'ne layık görüldü.

Zorlu Center'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, ICSC tarafından tasarım, sürdürülebilirlik, pazarlama ve iletişim alanlarında dünya çapındaki en seçkin alışveriş merkezlerini ödüllendirmek amacıyla 2009 yılından bu yana düzenlenen VIVA Best-of-the-Best Awards'ta "Tasarım ve Geliştirme" kategorisinde "Onur Ödülü" almaya hak kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Zorlu Center Genel Müdürü Didem Aydın "ICSC European Shopping Centre Awards tarafından Avrupa'nın en iyi alışveriş merkezi olarak seçilmemizden bir sene sonra, dünya çapındaki en iyileri belirleyen The VIVA Best-of-the-Best Awards'ta Onur Ödülü'ne layık görülmekten mutluluk duyuyoruz. Ulusal ve uluslararası anlamda aldığımız ödüller, bize ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu hatırlatıyor ve ülkemizin başarısını tüm dünyaya duyuruyor. Hedefimiz, zengin marka karmamız ve hizmet kalitemizle ziyaretçilerimizin hayatına değer katmaya devam etmek." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.